ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 4 - 0 90' + 5' 17/12/2014 OAKA FOOTBALL LEAGUE Διαιτητής: ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Βοηθοί:  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΩΣΤΗΡ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
4 - 0
ΦΩΣΤΗΡ
  • LENOVO MVP ο Βαγγέλης Πλατέλλας, Θεατές 3.429, εισπράξεις 6.550 ευρώ
    90'
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • ΑΝΕΣΤΗΣ
    επέμβαση Ανέστη σε τετ α τετ με τον Τσεμπέσι
    90'
  • ΝΤΟΥΝΗΣ
    το 4-0 με κοντινό πλασέ του Μάρκου Ντούνη μετά από διαγώνια μπαλιά του Μάνταλου στον Πεταυράκη και παράλλήλη μπαλιά του τελευταίου στον σκόρερ
    82'
  • 80'
    ΜΠΕΛΕΡΗΣ - ΜΕΝΤΙ
  • ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ
    το 3-0 με νέο ωραίο σουτ του Πλατέλλα μετά από εναλλαγή της μπάλας με τον Μάνταλο
    78'
  • ΝΤΟΥΝΗΣ - ΖΟΡΙΤΣ
    75'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    το 2-0 με πέναλτι του Μάνταλου
    72'
  • 71'
    ΤΕΓΟΥΣΗΣ
  • ΖΟΡΙΤΣ
    πέναλτι του Τεγούση στον Ζόριτς
    71'
  • 70'
    ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
  • 65'
    ΤΣΕΜΠΕΣΙ - ΡΑΜΑ
  • ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΦΑΓΙΕ
    65'
  • ΑΡΑΒΙΔΗΣ
    61'
  • 58'
    ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
    δεύτερη κίτρινη κάρτα για φάουλ στον Ζόριτς
  • 51'
  • 46'
    ΜΕΝΤΙ
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • ΑΝΕΣΤΗΣ
    εκτέλεση φάουλ του Ράμα και εντυπωσιακή απόκρουση του Ανέστη
    43'
  • ΑΝΕΣΤΗΣ
    νέα επέμβαση του Ανέστη σε προσπάθεια του Μήτκα
    41'
  • ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ
    το 1-0 για την ΑΕΚ με ατομική προσπάθεια και συρτό σουτ του Πλατέλλα
    30'
  • ΑΝΕΣΤΗΣ
    Σακελλαρίου και Ράμα απείλησαν την εστία της ΑΕΚ, όμως ο Ανέστης τους αντιμετώπισε αποτελεσματικά
    27'
  • ΦΑΓΙΕ
    πλασέ του Φαγέ μετά από κόρνερ του Μάνταλου αποκρούεται μέσα από τη γραμμή της εστίας από τον Μουστόγιαννη, όμως ο βοηθός διαιτητή Πατσιόπουλος δεν υποδεικνύει το γκολ