ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 1 90' + 11' 4/3/2020 OAKA ΚΥΠΕΛΛΟ Διαιτητής: ΑΡΤΟΥΡ ΝΤΙΑΣ Βοηθοί:  ΡΟΥΙ ΛΙΤΣΙΝΙΟ ΠΑΟΥΛΟ ΣΟΑΡΕΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΜΑ (11')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
2 - 1
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • 90'
    ΝΤΙΓΚΙΝΙ - ΓΚΑΜΑ
  • 88'
    ΚΟΥΕΣΤΑ
  • ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΑΟΥΧΟ
    88'
  • 76'
    ΜΠΑ
  • ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    76'
  • ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ - ΒΕΡΝΤΕ
    74'
  • 68'
    ΣΟΟΥΖΑ - ΛΑΡΣΟΝ
  • ΒΡΑΝΙΕΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Κόρνερ του Ντανιέλε Βέρντε, κεφαλιά του Ογκνιεν Βράνιες και 2-1!
    57'
  • 52'
    ΜΠΑ - ΦΕΤΦΑΤΖΙΔΗΣ
  • 49'
    ΜΑΤΙΓΙΑ
    Η αρχική κίτρινη κάρτα στον Ματίγια μετατρέπεται σωστά σε κόκκινη για επικίνδυνο μαρκάρισμα στον Λιβάια μετά από έλεγχο στο VAR
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο με 25' καθυστέρηση λόγω αργοπορημένης εξόδου των διαιτητών
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
    Τεράστια ευκαιρία Κρίστισιτς που πλασάρει άουτ, αμαρκάριστος από το σημείο του πέναλτι
    38'
  • 32'
    ΣΑΣΑ
  • ΑΡΑΟΥΧΟ
    Σκαστή κεφαλιά του Αραούχο έφυγε πάνω από τα δοκάρια
    25'
  • 17'
    ΙΝΤΕΓΕ
  • ΒΡΑΝΙΕΣ
    17'
  • ΒΕΡΝΤΕ
    Σουτ Βέρντε, απόκρουση Κουέστα και νέο σουτ του Μάνταλου άουτ
    16'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Σέντρα Βέρντε, γυριστό Μάνταλου άουτ!
    13'
  • 11'
    ΓΚΑΜΑ
    Ο Μπρούνο Γκάμα εκτελεί το πέναλτι και ισοφαρίζει
  • 9'
    ΛΑΡΣΟΝ
    Ανύπαρκτο πέναλτι υπέρ του Αρη σε καθαρό μαρκάρισμα του Σβάρνα στον Λάρσον!
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Μαγικό γκολ από την ΑΕΚ με το τακουνάκι-ασίστ του Λιβάια και το πλασέ του Μάνταλου από πλάγια αριστερά