ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 1 90' + 8' 31/10/2021 OAKA SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Βοηθοί:  ΡΑΪΝΧΑΡΝΤ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Τέταρτος Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΡΗΣ
ΓΚΑΡΣΙΑ (73')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
2 - 1
ΑΡΗΣ
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • ΒΡΑΝΙΕΣ
    90'
  • 90'
    ΙΤΟΥΡΜΠΕ
  • ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
    90'
  • 90'
    ΚΑΜΑΡΑ
  • ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Μακρινό σουτ του Μαντσίνι μπλοκάρει ο Στάνκοβιτς
    89'
  • 88'
    ΧΑΪΡΟΒΙΤΣ - ΜΠΕΡΤΟΛΙΟ
  • 78'
    ΙΤΟΥΡΜΠΕ - ΕΝΤΙΑΓΕ
  • ΑΡΑΟΥΧO - ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
    78'
  • ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    77'
  • ΜΙΣΕΛΕΝ
    Σωρτήρια επέμβαση του Μισελέν πάνω στη γραμμή
    76'
  • 73'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Ο Αρης μειώνει σε 2-1 με κεφαλιά του Ματέο Γκαρσία
  • ΜΗΤΟΓΛΟΥ
    Ο διαιτητής Διαμαντόπουλος αποβάλλει με απευθείας κόκκινη κάρτα τον Γεράσιμο Μήτογλου, αφού πρώτα τσεκάρει τη φάση μέσω του VAR και καταργεί την αρχική κίτρινη για φάουλ στον Καμαρά
    71'
  • 61'
    ΜΑΝΤΣΙΝΙ - ΓΚΑΜΑ
  • 61'
    ΣΑΣΑ - ΤΖΕΓΚΟ
  • ΓΚΑΡΣΙΑ - ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    60'
  • ΛΕ ΤΑΛΕΚ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    60'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    54'
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • 41'
    ΤΖΕΓΚΟ
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 2-0 για την ΑΕΚ με πέναλτι του αρχηγού Πέτρου Μάνταλου
    37'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Πέναλτι του Μπράμπετς στον Μάνταλο
    35'
  • ΜΙΣΕΛΕΝ - ΡΟΤΑ
    26'
  • 24'
    ΜΠΡΑΜΠΕΤΣ
    Κεφαλιά του Μπράμπετς στο δοκάρι
  • 21'
    ΛΕΪΣΜΑΝ
  • ΜΗΤΟΓΛΟΥ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Φάουλ του Μάνταλου από τα δεξιά, μονοκόμματο σουτ του Μήτογλου και 1-0 την ΑΕΚ!