ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
ΟΛΙΒΕΪΡΑ (90',71') ΜΑΝΔΑΣ (62')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 - 2 90' + 5' 3/11/2019 OAKA SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Βοηθοί:  ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΑΡΡΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1923
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ (89') ΜΑΝΟΥΣΟΣ (20')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
3 - 2
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Ολιβέιρα σκοράρει από κοντά μετά από κόρνερ του Λόπες και την πρώτη κεφαλιά του Μάνταλου
    90'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    89'
  • 89'
    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
    ΓΚΟΛ! Το 2-2 από τον Ανδρούτσο με κοντινό σουτ μετά από κεφαλιά-πάσα του Γιακουμάκη
  • 87'
    ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    81'
  • 77'
    ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ - ΜΑΝΟΥΣΟΣ
  • ΤΣΙΝΤΩΤΑΣ
    μεγάλη απόκρουση Τσιντώτα σε κοντινό σουτ του Βέλλιου
    73'
  • ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Ολιβέιρα κλέβει τη μπάλα από τον Μανδά και τη στέλνει από κοντά στα άδεια δίχτυα
    71'
  • 68'
    ΡΟΣΑ - ΕΝΣΙΚΟΥΛΟΥ
  • ΑΛΜΠΑΝΗΣ - ΒΕΡΝΤΕ
    67'
  • OG  ΜΑΝΔΑΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Σουτ του Ολιβέιρα από τη γωνία της μεγάλης περιοχής και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα αφού πρώτα κτυπάει στο δοκάρι και στην πλάτη του πεσμένου Μανδά
    62'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ - ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ
    59'
  • ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    σουτ του Κρίστισιτς άουτ
    55'
  • 49'
    ΣΤΡΟΥΓΓΗΣ - ΜΠΑΕΝΑ
  • 47'
    ΜΠΑΕΝΑ
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • 36'
    ΧΑΡΙΣΗΣ
  • ΒΕΡΝΤΕ
    απόκρουση Μανδά σε τετ α τετ με τον Λιβάια, σουτ του Βέρντε στο οριζόντιο και κεφαλιά Λιβάια άουτ στην ίδία φάση!
    35'
  • 32'
    ΤΑΛΟΣΑ
  • ΒΕΡΝΤΕ
    σουτ του Βέρντε αποκρούει ο Μανδάς
    29'
  • ΣΙΜΟΕΣ
    ο Μανδάς ανατρέπει τον Σιμόες που στο μεταξύ έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ σε μια πολύ οριακή φάση