ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 - 0 90' + 5' 12/9/2021 OAKA SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Βοηθοί:  ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΜΠΑΛΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
3 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • 90'
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ - ΜΥΓΑΣ
  • ΛΕ ΤΑΛΕΚ
    85'
  • ΓΚΑΡΣΙΑ
    Απόκρουση Χουτεσιώτη σε σουτ του Τσούμπερ και στη συνέχεια σουτ του Λιβάι στο δοκάρι
    84'
  • 80'
    ΜΑΝΑΛΗΣ - ΤΟΥΡΑΜ
  • 79'
    ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ - KΑΜΠΡΑΛ
  • ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΑΡΑΟΥΧO
    76'
  • 69'
    ΝΤΑΛΣΙΟ - ΛΕΝΙΣ
  • ΓΕΒΤΙΤΣ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    68'
  • ΓΚΑΡΣΙΑ - ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    68'
  • 67'
    ΚΙΑΚΟΣ - ΑΟΣΜΑΝ
  • ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Στίβεν Τσούμπερ εκτελεί το κόρνερ με πάσα στον Πέτρο Μάνταλο, αυτός του δίνει ξανά τη μπάλα και ο Ελβετός κάνει με συρτό σουτ το 2-0
    66'
  • ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Τσούμπερ που αποτυγχάνει να σπρώξει την μπάλα σε κενή εστία μετά από παράλληλη πάσα του Μισελέν
    64'
  • ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    ΓΚΟΛ!!! Ο Νόρντιν Αμραμπατ εκτελεί το πέναλτι και κάνει το 2-0
    62'
  • 61'
    ΜΥΓΑΣ
  • ΑΡΑΟΥΧO
    Πέναλτι κερδίζει ο Αραύχο από τον Μύγα
    61'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    55'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου
    52'
  • 51'
    ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
  • ΣΙΜΑΝΣΚΙ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    46'
  • ΤΣΟΥΜΠΕΡ - ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    46'
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    Απόκρουση Χουτεσιώτη σε σουτ του Αμραμπατ από τη γωνία της περιοχής
    42'
  • 33'
    ΡΟΜΑΟ
    Δεύτερη κιτρινη στον Ρομαό για φάουλ στον Άμραμπατ και αποβολή
  • 24'
    ΡΟΜΑΟ
  • 17'
    ΤΟΥΡΑΜ
    Νέα μεγάλη ευκαιρία του Ιωνικού με κεφαλιά του Τουράμ που έφυγε άουτ από πολύ καλή θέση
  • ΒΡΑΝΙΕΣ
    16'
  • ΛΕ ΤΑΛΕΚ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το πρώτο γκολ για την ΑΕΚ στο πρωτάθλημα με κεφαλιά του Νταμιάν Λε Ταλέκ μετά από εκτέλεση φάουλ του Πέτρου Μάνταλου!
    7'
  • 1'
    ΤΟΥΡΑΜ
    Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Τουράμ που βρέθηξε τετ α τετ με τον Στάνκοβιτς αλλά πλάσαρε άουτ