ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 4 - 1 90' + 8' 22/11/2020 Γήπεδο «Γιώργος Καμάρας», Ριζούπολη SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Βοηθοί:  ΡΑΪΝΧΑΡΝΤ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΟΥΧΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ
ΣΠΑΡΒ (67')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
4 - 1
ΛΑΡΙΣΑ
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Καταπληκτικό γκολ από τον Κώστα Γαλανόπουλο με μονοκόμματο σουτ από το ύψος της περιοχής μετά από πάσα του Πετρου Μάνταλου!
    89'
  • 86'
    ΓΙΟΥΝΕΣ - ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ
  • 86'
    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΕΡΤΟΣ
  • ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    82'
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΑΚΧΟΦ
    81'
  • ΣΙΜΟΕΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Απίστευτο γκολ από τον Αντρέ Σιμόες με κεραυνό έξω από την περιοχή μετά από κόρνερ του Μάνταλου με πάσα. Τρομερό γκολ, παρόμοιο με αυτό του ματς με τη Βόλφσμπουργκ. Η ΑΕΚ αγκαλιάζει τη νίκη.
    78'
  • 78'
    ΤΡΟΥΓΙΤΣ - ΜΟΥΖΕΚ
  • ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Προβάδισμα εκ νέου για την ΑΕΚ με το σουτ του Καρίμ Ανσαριφάρντ μέσα από την περιοχή μετά από ασίστ του Πέτρου Μάνταλου!
    72'
  • ΣΙΜΟΕΣ
    70'
  • 67'
    ΣΠΑΡΒ
    Το 1-1 για τη Λάρισα με κεραυνό του Σπαρβ που κτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι και κατέληξε μέσα από τη γραμμή
  • ΛΙΒΑΪΑ - ΜΑΧΑΙΡΑΣ
    66'
  • ΙΝΣΟΥΑ - ΛΟΠΕΣ
    66'
  • ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    60'
  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το πρώτο γκολ του Θεοδόση Μαχαίρα με την ΑΕΚ μετά από εξαιρετικό κοντρόλ με το στήθος και αριστερό συρτό σουτ!
    54'
  • 48'
    ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ
  • 46'
    ΤΟΡΖΕ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ
    Πέναλτι ζητά η ΑΕΚ σε σουτ του Μαχαίρα σε χέρι αντιπάλου, όμως ο Φωτιάς δίνει προηγούμενο φάουλ του Σάκχοφ
    42'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Απόκρουση Νάγκι σε κεφαλιά του Μάνταλου
    37'
  • ΣΑΚΧΟΦ
    Σωτήρια επέμβαση Μπέρτου σε σουτ του Σάκχοφ μέσα από την περιοχή μετά από μια προσπάθεια του Αλμπάνη