ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 2 90' + 7' 29/9/2019 OAKA SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΣΤΕΦΑΝ ΚΛΟΣΝΕΡ (ΕΛΒΕΤΙΑ) Βοηθοί:  ΜΑΡΚΟ ΖΟΥΕΡΧΕΡ (ΕΛΒΕΤΙΑ) ΡΕΜΙ ΖΓΚΡΑΓΚΕΝ (ΕΛΒΕΤΙΑ) Τέταρτος Διαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΟΥΧΟΣ
ΠΑΟΚ
ΣΒΙΝΤΕΡΣΚΙ (58',16')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
2 - 2
ΠΑΟΚ
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • 88'
    ΜΑΟΥΡΙΤΣΙΟ - ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
  • ΜΠΑΡΚΑΣ
    μεγάλη απόκρουση Μπάρκα σε νέου σουτ του Ακπομ
    87'
  • ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    85'
  • ΜΠΑΡΚΑΣ
    απόκρουση Μπάρκα σε σουτ του Ακπομ
    84'
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    83'
  • 82'
    ΖΑΜΠΑ
  • ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Μίλος Ντέλετιτς ισοφαρίζει με κοντινό πλασέ μετά από παράλληλη πάσα του Πέτρου Μάνταλου
    78'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    ο Κλόσνερ ακυρώνει μέσω VAR το γκολ του Μάνταλου ως οφσάιντ μετά την αρχική απόκρουση του Ζίβκοβιτς σε κεφαλιά του Γιακουμάκη από κόρνερ του Λιβάια
    63'
  • 58'
    ΣΒΙΝΤΕΡΣΚΙ
    ΓΚΟΛ. Ο Κάρολ Σβιντέρσκι κάνει το 1-2 με κοντινό πλασέ
  • ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
    ΓΚΟΟΟΟΛ!!! Το 1-1 με κοντινό σουτ του Ντμίτρο Τσιγκρίνσκι μετά από εκτέλεση φάουλ του Μάρκο Λιβάια
    54'
  • 51'
    ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • ΜΠΑΚΑΚΗΣ
    καλό σουτ του Μπακάκη εκτός περιοχής φεύγει άουτ
    49'
  • ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ - ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    46'
  • ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ - ΠΑΟΥΛΙΝΙΟ
    46'
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • 25'
    ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
    ο Μπίσεσβαρ εκτελεί το πέναλτι και στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι
  • ΜΠΑΚΑΚΗΣ
    Ο Ελβετός διαιτητής Κλόσνερ συμβουλεύεται το VAR και καταλογίζει πέναλτι σε χέρι του Μπακάκη