ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 2 90' + 7' 5/5/2021 OAKA PLAY-OFF 2020-21 Διαιτητής: ΙΡΦΑΝ ΠΕΛΙΤΟ (ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ) Βοηθοί:  ΣΕΝΑΝΤ ΙΜΠΡΙΣΙΜΠΕΓΚΟΒΙΤΣ (ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ) ΝΤΑΒΟΡ ΜΠΕΛΙΟ (ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ) Τέταρτος Διαιτητής: ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
ΠΑΟΚ
ΣΒΑΜΠ (51') ΚΡΜΕΝΤΣΙΚ (47')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
1 - 2
ΠΑΟΚ
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • 90'
    ΤΣΙΓΓΑΡΑΣ
  • ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 1-2 από τον Μουαμέρ Τάνκοβιτς από τη βούλα του πέναλτι
    90'
  • ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    Πέναλτι για την ΑΕΚ σε αντικανονικό μαρκάρισμα του Τσιγγάρα στον Κρίστισιτς μετά τον έλεγχο μέσω VAR
    90'
  • ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    86'
  • 84'
    ΤΖΟΛΗΣ - ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ
  • ΚΟΣΙΔΗΣ - ΣΑΚΧΟΦ
    81'
  • 73'
    ΣΒΙΝΤΕΡΣΚΙ - ΚΡΜΕΝΤΣΙΚ
  • 66'
    ΣΒΑΜΠ
  • ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ - ΝΕΝΤΕΛΤΣΙΑΡΟΥ
    58'
  • ΣΙΜΑΝΣΚΙ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    58'
  • ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΑΝΤΣΕΝΚΟ
    58'
  • 51'
    ΣΒΑΜΠ
    Το 0-2 με κτύπημα πέναλτι του Σβαμπ
  • ΛΟΠΕΣ
    50'
  • 49'
    ΚΡΜΕΝΤΣΙΚ
    Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε ανατροπή του Κρμέντσικ από τον Λόπες
  • 47'
    ΚΡΜΕΝΤΣΙΚ
    Το 0-1 για τον ΠΑΟΚ με πλασέ του Κρμέντσικ μέσα από την περιοχή από πάσα του Ουάρντα
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • 45'
    ΟΥΑΡΝΤΑ - ΜΟΥΡΓΚ
  • 45'
    ΤΣΙΓΓΑΡΑΣ - ΝΤΑΓΚΛΑΣ
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • 45'
    ΝΤΑΓΚΛΑΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
    45'
  • 43'
    ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ
    Πολύ καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ με σουτ του Γαλανόπουλου μέσα από την περιοχή που απέκρουσε ο Πασχαλάκης
    42'
    Ο Πασχαλάκης μπλοκάρει σουτ του Κρίστισιτς
    41'
  • ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
    Σουτ του Ανσαριφάρντ έξω από την περιοχή, κόντρα στο πόδι του Μιχαηλίδη και κόρνερ!