ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 - 0 90' + 8' 11/5/2022 OAKA PLAY-OFF 2021-22 Διαιτητής: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Βοηθοί:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
3 - 0
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    78'
  • ΣΑΚΧΟΦ - ΚΡΙΧΟΒΙΑΚ
    78'
  • ΚΡΙΧΟΒΙΑΚ
    Μεγάλγη ευκαιρία χάνει ο Κριχόβιακ που στέλνει τη μπάλα άουτ μέσα από την περιοχή στο ύψος του δεύτερου δοκαριού
    75'
  • ΜΙΣΕΛΕΝ - ΓΚΑΡΣΙΑ
    73'
  • 72'
    ΣΙΟΝΤΗΣ - ΣΤΑΝΚΟ
  • ΜΟΧΑΜΑΝΤΙ - ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
    68'
  • ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ - ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    67'
  • 64'
    ΜΠΡΕΝΕΡ - ΠΕΡΕΑ
  • 63'
    ΜΙΝΑ - ΡΙΖΟΣ
  • ΚΡΙΧΟΒΙΑΚ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Παράλληλη πάσα του Τσούμπερ από τα αριστερά, ο Μάνταλος αφήνει ωραία στον Κριχόβιακ και αυτός με άψογο πλασέ κάνει το 3-0
    59'
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • 45'
    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΥΡΚΟΣ
  • 45'
    ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ - ΛΙΑΣΟΣ
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 2-0 για την ΑΕΚ με εκτέλεση πέναλτι του Νόρντιν Αμραμπατ!
    45'
  • ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    Πέναλτι για την ΑΕΚ σε χέρι του Κάργα μετά από σουτ του Αμραμπατ μετά τον έλεγχο στο VAR, αν και η παράβαση ήταν οφθαλμοφανής
    45'
  • ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Εχσάν Χατζισαφί ανοίγει το σκορ με διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή μετά από μεγάλη διαγώνια μπαλιά του Κριχόβιακ!
    39'
  • ΜΗΤΟΓΛΟΥ
    Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τη σέντρα του Μάνταλου και την κεφαλιά του Μήτογλου από πολύ κοντά που απέκρουσε ο Λοντίγκιν
    37'
  • 28'
    Κεφαλιά του Περέα από καλή θέση φεύγει άουτ
  • ΚΡΙΧΟΒΙΑΚ
    Σουτ Κριχόβιακ από καλή θέση μέσα στην περιοχή, πέφτει και αποκρούει ο Λοντίγκιν
    26'
  • ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    Διαγώνια μπαλιά του Τσούμπερ στον Αμραμπατ που «τσιμπάει» την μπάλα για να αποκρούσει ο Λοντίγκιν
    17'
  • ΓΚΑΡΣΙΑ
    Σουτ του Λιβάι από το ύψος του πέναλτι, κόντρα και κόρνερ
    15'
  • ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    Κόρνερ Μάνταλου, πρώτη κεφαλιά Τζαβέλλα και από το ύψος του δεύτερου δοκαριού ο Σιμάνσκι στέλνει τη μπάλα ψηλά άουτ
    12'
  • 10'
    ΚΥΡΚΟΣ
    Γύρισμα του Σάλιακα από τα δεξιά, σουτ του Κύρκου πάνω στην κίνηση και η μπάλα φεύγει άουτ