ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1923
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0 - 1 90' + 9' 2/2/2020 Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΤΑΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Βοηθοί:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

0 - 1
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 90'
    ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
  • 90'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    Δύσκολη απόκρουση Μέγκερι σε σουτ του Αλμπάνη
  • 90'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ - ΛΙΒΑΪΑ
  • 85'
    ΣΑΜΠΑΝΑΤΖΟΒΙΤΣ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • 79'
    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
  • ΝΤΕ ΠΟ - ΝΤΑΒΙΩΤΗΣ
    75'
  • ΟΥΜΠΙΔΕΣ - ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΤΖΙΤΣ
    71'
  • ΒΕΛΛΙΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
    71'
  • 70'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • 64'
    ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Σιμάνσκι κάνει σέντρα από δεξιά και ο Κρίστιτσιτς με καρφωτή κεφαλιά κάνει το 0-1!
  • 62'
    ΛΟΠΕΣ
    Κίτρινη για «θέατρο» στον Λόπες από τον Σιδηρόπουλο, αντί για πέναλτι και δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Γούτα!
  • 62'
    ΛΟΠΕΣ
  • 52'
    ΒΕΡΝΤΕ - ΑΡΑΟΥΧΟ
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΣΙΜΟΕΣ
  • ΚΑΤΡΑΝΗΣ
    45'
  • ΓΟΥΤΑΣ
    43'
  • 43'
    ΛΙΒΑΪΑ
  • ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣ
    Ο διαιτητής Σιδηρόπουλος απέφυγε να δείξει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα και να αποβάλει τον Κιβρακίδη για σκληρό φάουλ στον Αραούχο
    35'
  • 31'
    ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
  • 30'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    Ο Σιμάνσκι πλασάρει άουτ με συρτό σουτ, αμαρκάριστος μέσα στην περιοχή!
    27'
  • 26'
    ΑΡΑΟΥΧΟ
  • 22'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    Τραυματίας και εκτός αγώνα ο Αλμπάνης, ετοιμάζεται να μπει ο Αραούχο
  • 20'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    Σέντρα Λιβάια, κεφαλιά Σιμάνσκι και δύσκολη απόκρουση του Μέγκερι σε κόρνερ
  • 7'
    ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
  • 6'
    ΑΡΑΟΥΧΟ
    Κόρνερ του Λόπες, κεφαλιά του Αραούχο και ο Στρούγγης αποτρέπει το 0-1 διώχνοντας μπροστά από την εστία