ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1923
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0 - 2 90' + 8' 23/1/2022 Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΣΤΑΘΗΣ ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ Βοηθοί:  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

0 - 2
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΕΡΛΙΝΓΚΜΑΡΚ - ΧΑΡΙΣΗΣ
    84'
  • ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ - ΜΠΕΝΤΙΝΕΛΙ
    79'
  • 76'
    ΑΡΑΟΥΧO - ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
  • 76'
    ΣΙΜΟΕΣ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • ΜΟΥΝΙΘ
    65'
  • 64'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • 64'
    ΜΙΣΕΛΕΝ - ΓΚΑΡΣΙΑ
  • ΣΠΙΡΙΝΤΟΝΟΒΙΤΣ - ΚΑΡΤΑΛΗΣ
    63'
  • 63'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ - ΤΣΟΥΜΠΕΡ
  • ΧΑΡΙΣΗΣ
    63'
  • 53'
    ΓΕΒΤΙΤΣ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 51'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 0-2 από τον Στίβεν με μονοκόμματο πλασέ στην κίνηση στο ύψος του δεύτερου δοκαριού μετά από σέντρα του Λιβάι Γκαρσία
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Αντί για αποβολή του Κουλούρη που κλώτησε πεσμένος τον Μάνταλο, ο Γκορτσίλας έδειξε κίτρινη κάρτα και στους δύο!
  • ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
    45'
  • 45'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 33'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
  • 29'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Διαιτητής και VAR αρνούντσι πέναλτι στην ΑΕΚ σε ανατροπή του Μάνταλου μέσα στην περιοχήα
  • 22'
    ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου, κατεβάζει και σουτάρει ο Λιβάι, απόκρουση του Γιαννιώτη και σουτ του Τζαβέλλα στην επαναφορά για το 0-1!