ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΜΠΡΑΓΚΑ
ΟΡΤΑ (88') ΠΑΟΥΛΙΝΙΟ (78') ΓΚΑΛΕΝΟ (44')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 - 0 90' + 5' 22/10/2020 Estadio Municipal de Braga EUROPA LEAGUE Διαιτητής: ΡΟΥΝΤΙ ΜΠΟΥΚΕ (ΓΑΛΛΙΑ) Βοηθοί:  ΓΚΙΓΙΟΜ ΝΤΕΜΠΑΡ (ΓΑΛΛΙΑ) ΟΡΕΛΙΑΝ ΜΠΕΡΤΟΜΙΕ (ΓΑΛΛΙΑ) Τέταρτος Διαιτητής: ΑΜΟΡΙ ΝΤΕΛΕΡΟΥ (ΓΑΛΛΙΑ)
AEK

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΜΠΡΑΓΚΑ
3 - 0
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΓΚΙΛΙΕΡΜΕ - ΚΑΣΤΡΟ
    90'
  • ΝΟΒΑΪΣ - ΟΡΤΑ
    90'
  • 89'
    ΜΑΧΑΙΡΑΣ - ΛΙΒΑΪΑ
  • ΟΡΤΑ
    Το τρίτο γκολ των Πορτογάλων με σουτ του Ρικάρντο Χόρτα μέαα από την περιοχή
    88'
  • ΑΛ ΜΟΥΣΡΑΤΙ - ΓΚΑΛΕΝΟ
    84'
  • ΜΟΟΥΡΑ - ΦΡΑΝΣΕΡΖΙΟ
    84'
  • ΠΑΟΥΛΙΝΙΟ
    Το 2-0 με διαγώνιο συρτό πλασέ του Παουλίνιο από πάσα του Γκαλένο
    78'
  • ΟΡΤΑ
    Μεγάλη ευκαιρία για τον Ρικάρντο Χόρτα που σουτάρει άουτ σε τετ α τετ
    72'
  • ΕΣΓΚΑΪΟ
    69'
  • 67'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
  • 64'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Ο Λιβάια προχώρησε από τον άξονα, έδωσε κάθετα στον Τάνκοβιτς, αυτός απέφυγε τον Ματέους, στρώθηκε η μπάλα στον Ολιβέιρα, αλλά το πλασέ του πέρασε άουτ
  • 62'
    ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ - ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
  • 62'
    ΛΙΒΑΪΑ - ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
  • 61'
    ΤΣΙΝΤΩΤΑΣ
    Νέα απόκρουση Τσιντώτα σε σουτ του Ρικάρντο Χόρτα έξω από την περιοχή
  • ΟΡΤΑ - ΜΕΝΤΕΪΡΟΣ
    60'
  • 59'
    ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    Σουτ του Κρίστισιτς φεύγει άουτ
  • 58'
    ΤΣΙΝΤΩΤΑΣ
    Δύσκολη απόκρουση Τσιντώτα σε σουτ του Σεκέιρα έξω από την περιοχή
  • ΚΑΡΜΟ
    56'
  • ΣΕΚΟΥΕΪΡΑ
    55'
  • 50'
    ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
    Εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου και προβολή του Τσιγκρίνσκι σε ιδανική θέση που όμως αντιμετώπισε αποτελεσματικά ο Ματέους
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • ΓΚΑΛΕΝΟ
    Το 1-0 με την κεφαλιά του Γκαλένο από σέντρα του Εσγκάιο
    44'
  • 42'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ με το σουτ του Ολιβέιρα μέσα από την περιοχή που έφυγε άουτ
  • ΦΡΑΝΣΕΡΖΙΟ
    Μεγάλη ευκαιρία για την Μπράγκα με την κεφαλιά που έστειλε άουτ ο Φρφανσέρζιο από ιδανική θέση
    38'
  • 37'
    ΤΣΙΝΤΩΤΑΣ
    Ο Τσιντώτας μπλοκάρει μακρινό σουτ του Μεντέιρος
  • 34'
    ΝΕΝΤΕΛΤΣΙΑΡΟΥ
  • 27'
    ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    O Κρίστιτσιτς δοκίμασε μια κεφαλιά έξω από την περιοχή, με τη μπάλα να καταλήγει στο πάνω μέρος των διχτυών της Μπράγκα
  • 20'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 4'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Πολύ καλή στιγμή για την ΑΕΚ με τη σέντρα του Μάνταλου από τα αριστερά και την κεφαλιά του Ολιβέιρα από καλή θέση που έφυγε άουτ