MENU

ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΛΑΜΙΑ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0 - 3 90' + 8' 20/8/2022 ΔΑΚ Λαμίας SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ Βοηθοί:  ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΛΑΜΙΑ
0 - 3
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 89'
    ΦΡΑΝΣΟΝ - ΑΜΡΑΜΠΑΤ
  • 89'
    ΜΟΧΑΜΑΝΤΙ - ΤΣΟΥΜΠΕΡ
  • ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ
    Καλό σουτ του Τσούκαλου έξω από την περιοχή προσκρούει στο δεξί δοκάρι της εστίας της ΑΕΚ
    84'
  • 83'
    ΜΗΤΟΓΛΟΥ - ΑΡΑΟΥΧO
  • 83'
    ΡΟΤΑ - ΒΙΝΤΑ
  • ΣΑΡΑΜΑΝΤΑΣ - ΜΠΑΜΠΗΣ
    82'
  • 76'
    ΓΚΑΡΣΙΑ - ΠΙΝΕΔΑ
  • 73'
    ΠΙΝΕΔΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Βίντα κινήθηκε από τα δεξιά μέσα στην αντίπαλη περιοχή και βρήκε τον Ορμπελίν Πινέδα στο ημικύκλιο και αυτός με άψογο φαλτσσριστό πλασέ έκανε το 0-3!
  • 65'
    ΑΡΑΟΥΧO
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Δεύτερο γκολ από τον αρχηγό Σέρχιο Αραούχο που έκκλεψε τη μπάλα από υοπμν Τζανετόπουλο, μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε στην αριστερή γωνία!
  • 62'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • ΜΑΝΟΥΣΟΣ - ΠΡΟΒΥΔΑΚΗΣ
    57'
  • ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ
    49'
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    Σουτ του Τσούμπερ από πλάγια αριστερά φεύγει άουτ
  • 45'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Ωραία σέντρα του Άμραμπατ από δεξιά, ο Μάνταλος από τη μικρή περιοχή πήρε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ
  • 43'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    Διαγώνιο πλασέ του Τσούμπερ από πλάγια αριστερά φεύγει λίγο άουτ
  • 35'
    ΑΡΑΟΥΧO
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Σέρχιο Αραούχο κλέβει τη μπάλα έξω από την περιοχή της Λαμίας, αλλάζει με τον Πινεδα και ανοίγει το σκορ με κοντινό αριστερό σουτ μέσα από τηνμ περιοχή!
  • ΝΤΕ ΒΙΝΣΕΝΤΙ
    Ο Ντε Βινσέντι εκτελεί το πέναλτι κτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι
    33'
  • ΣΛΙΒΚΑ
    Πέναλτι για τη Λαμία μετά από έλεγχο στο VAR. σε μαρκάρισμα του Σιμάνσκι στον Σλίβκα
    32'
  • 21'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Ο Αραούχο έγινε κάτοχος της μπάλας μέσα στην περιοχή, όμως την ώρα που επιχείρησε το σουτ ο Κορνέζος πρόλαβε να βάλει την κόντρα