ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΛΑΡΙΣΑ
ΑΚΟΥΝΙΑ (80') ΝΙΚΟΛΙΑΣ (70')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 4 90' + 4' 15/2/2021 Στάδιο Αλκαζάρ SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΣΤΑΘΗΣ ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ Βοηθοί:  ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΪΝΑΛΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΛΑΡΙΣΑ
2 - 4
AEK
  • 98'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 97'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    ΓΚΟΟΛ!!! Το 2-4 από τον Ντάμιαν Σιμάνσκι στο 97' μετά την αντεπίθεση και την πάσα του Γκαρσία!
  • 96'
    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
    Ο Γιώργος Αθανασιάδης αποκρούει το πέναλτι του Μουκάντζο!
  • ΓΙΑΚΙΜΟΒΣΚΙ
    95'
  • 94'
    ΜΟΥΚΑΝΤΖΟ
    Αυστηρό πέναλτι υπέρ της Λάρισας μετά από έλεγχο του VAR σε χέρι του Γκαρσία σε προσπάθειά του να αποκρούσει με κεφαλιά
  • 90'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Χρήστος Αλμπάνης σκοράρει στο 90' με συρτό σουτ μέσα από την περιοχή!
  • ΧΟΥΣΙΝΟ - ΝΟΥΝΙΤΣ
    86'
  • 86'
    ΣΙΜΟΕΣ
    Συρτό σουτ του Σιμόες φεύγει άουτ
  • ΑΚΟΥΝΙΑ
    Το 2-2 με σουτ του Ακούνια μέσα από την περιοχή της ΑΕΚ
    80'
  • 74'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ - ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
  • 74'
    ΣΙΜΟΕΣ - ΟΛΙΒΕΪΡΑ
  • 72'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Ο Ολιβέιρα χάνει καλή ευκαιρία σουτάροντας από άουτ από καλή θέση μέσα στην περιοχή
  • ΝΙΚΟΛΙΑΣ
    Το 1-2 για τη Λάρισα με πλασέ του Αλέξανδρου Νικολιά μετά από πάσα του Μουκάντζο
    70'
  • ΜΠΕΡΤΟΣ - ΓΚΡΑΟΥΡ
    64'
  • ΜΟΥΚΑΝΤΖΟ - ΜΙΛΟΣΑΒΛΙΕΒΙΤΣ
    63'
  • 54'
    ΝΤΑΝΤΣΕΝΚΟ - ΜΠΑΚΑΚΗΣ
  • ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΣΤΙΦΛΕΡ
    53'
  • 48'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Καλό σουτ του Γκαρσία από τα δεξιά φεύγει άουτ
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 43'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Σέντρα ακριβείας από τον Λιβάι Γκαρσία, κεφαλιά του Νέλσον Ολιβέιρα και 0-2!