ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΟΦΗ
ΒΟΥΡΟΣ (90') ΝΕΪΡΑ (84',78')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 - 3 90' + 8' 19/9/2021 Γήπεδο "Θεόδωρος Βαρδινογιάννης", Ηράκλειο SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Βοηθοί:  ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΑΜΑΡΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΟΦΗ
3 - 3
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΒΟΥΡΟΣ
    Το 3-3 για τον ΟΦΗ με κοντινό σουτ του Πραξιτέλη Βούρου
    90'
  • 89'
    ΣΒΑΡΝΑΣ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • ΝΕΪΡΑ
    Ο Νέιρα σκοράρει και δεύτερη φορά με σουτ μέσα από την περιοχή
    84'
  • ΝΕΪΡΑ
    Μειώνει για τον ΟΦΗ με κεφαλιά ο Χουάν Νέιρα μετά από εκτέλεση φάουλ σε μια φάση που ο Φωτιάς και ο VAR δεν βλέπουν το φάουλ του Ντουρμισάι στον Βράνιες
    78'
  • 75'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ - ΤΣΟΥΜΠΕΡ
  • ΓΡΙΒΑΣ - ΛΑΜΠΡΟΥ
    71'
  • 64'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Εκπληκτικό γκολ του Καρίμ Ανσαριφάρντ που πήρε την μπάλα από τον Γεβγέν Σάκχοφ, έκανε δύο κοντρόλ μέσα στην περιοχή αποφεύγοντας τα μαρκαρίσματα και με αριστερό πλασέ έκανε το 0-3!
  • 62'
    ΣΑΚΧΟΦ - ΑΜΡΑΜΠΑΤ
  • 62'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΑΡΑΟΥΧO
  • ΒΟΥΡΟΣ
    61'
  • ΒΑΝ ΝΤΟΥΙΝΕΝ - ΚΑΣΤΑΪΝΙΟΣ
    59'
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • ΟΥΕΣ - ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ
    45'
  • ΝΤΟΥΡΜΙΣΑΪ - ΚΑΜΑΟΥ
    45'
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 44'
    ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
    Ο Μισελέν εκτέλεσε απευθείας ένα φάουλ, ο Επασί απέκρουσε, η μπάλα στρώθηκε στον Τζαβέλλα, όμως το πλασέ του την έστειλε πάνω από το τέρμα!
  • ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ
    42'
  • 41'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    ΓΚΟΟΛ!!! Με δέκα παίκτες η ΑΕΚ κάνει το 2-0! Ο Νταμιάν Σιμάνσκι κινήθηκε από τα δεξιά και βρήκε τον Στίβεν Τσούμπερ που πήρε ωραία την μπάλα και πλάσαρε στα δίχτυα.
  • ΝΕΪΡΑ
    36'
  • ΛΑΜΠΡΟΥ
    36'
  • 36'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Ο Φωτιάς που είχε χαρίσει λίγα λεπτά πριν κόκκινη κάρτα στον Καμάου για το χτύπημα στο πρόσωπο του Χατζισαφί, αποβάλλει τον Γκαρσία και δείχνει κίτρινη σε Νέιρα και Λάμπρου για αψιμαχία που είχαν διαδοχικά με τον παίκτη της ΑΕΚ!!!
  • 15'
    ΑΡΑΟΥΧO
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Σέρχιο Αραούχο παίρνει την πάσα του Άμραμπατ, προχωράει μερικά μέτρα και με συρτό αριστερό σουτ έξω από την περιοχή ανοίγει το σκορ!