ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΒΕΡΓΟΣ (58')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 3 90' + 6' 3/10/2021 Γήπεδο Παναιτωλικού SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Βοηθοί:  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

1 - 3
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΒΕΡΓΟΣ
    Κεφαλιά του Βέργου στο δοκάρι και άουτ
    90'
  • ΜΟΡΣΕΪ - ΛΟΥΙ
    86'
  • 84'
    ΣΑΚΧΟΦ - ΛΕ ΤΑΛΕΚ
  • 84'
    ΣΒΑΡΝΑΣ - ΓΚΑΡΣΙΑ
  • 83'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 3-1 για την ΑΕΚ με σουτ του Στίβεν Τσούμπερ μέσα από την περιοχή μετά από την αρχική απόκρουση του Μελίσσα στο σουτ του Ανσαριφάρντ
  • 78'
    ΛΕ ΤΑΛΕΚ
    Στάνκοβιτς και Λε Ταλέκ αποκρούουν σχεδόν ταυτόχρονα την κεφαλιά του Κορνέλιους που κατευθυνόταν προς τα δίχτυα
  • 76'
    ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 75'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΑΡΑΟΥΧO
  • ΖΕΣΤΕΝΤ - ΝΤΟΥΑΡΤΕ
    74'
  • ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ - ΑΝΤΟΥΝΕΣ
    74'
  • 70'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Αραούχο με πλασέ μέσα από την περιοχή που φεύγει άουτ
  • 67'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ - ΣΙΜΟΕΣ
  • ΒΕΡΓΟΣ
    Ο Παναιτωλικός μειώνει σε 1-2 με σουτ του Νίκου Βέργου με σουτ μέσα από την περιοχή
    58'
  • ΚΟΡΝΕΛΙΟΥΣ
    56'
  • 49'
    ΒΡΑΝΙΕΣ
    Ο Βαρόνε σταματάει μπροστά στην εστία του Παναιτωλικού την κεφαλιά του Βράνιες μετά από κόρνερ του Μάνταλου
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • ΜΕΛΙΣΣΑΣ - ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ
    45'
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • ΜΠΑΡΜΠΟΣΑ - ΜΕΝΤΟΣΑ
    41'
  • 40'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Απόκρουση Στάνκοβιτς σε κεφαλιά του Βργκοτς
  • 39'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Ο Στάνκοβιτς μπλοκάρει την εκτέλεση φάουλ του Μεντόσα
  • 38'
    ΣΙΜΟΕΣ
  • 36'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Πολύ καλή επέμβαση Στάνκοβιτς σε σουτ του Φλόρες
  • 36'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Πολύ καλή επέμβαση Στάνκοβιτς σε σουτ του Βέργου
  • 26'
    ΒΡΑΝΙΕΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 0-2 για την ΑΕΚ με κεφαλιά του Όγκνιεν Βράνιες μετά από εκτέλεση φάουλ του Πέτρου Μάνταλου
  • ΜΕΝΤΟΣΑ
    26'
  • 21'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    Καλό σουτ του Τσούμπερ λίγο έξω από την περιοχή κοντράρεται και φεύγει κόρνερ
  • 13'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Σέντρα του Μοχαμάντι από τα αριστερά, ο Λιβάι στο δεύτερο δοκάρι νικάει στον αέρα Κορνέλιους και Ροντρίγκες και με κεφαλιά κάνει το 0-1!