ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ (88') ΠΕΡΕΑ (69') ΜΑΚΕΝΤΑ (67')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 3 - 2 90' + 6' 10/11/2019 OAKA SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΜΑΤΙΑΣ ΓΚΕΣΤΡΑΝΙΟΥΣ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) Βοηθοί:  ΓΙΑΝ ΠΕΤΕΡ ΑΡΑΒΙΡΤΑ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) ΜΙΚΟ ΑΛΑΚΑΡΕ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ)

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

3 - 2
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ
    Το 3-2 για τον Παναθηναϊκό με κεφαλιά του Κολοβέτσιου
    88'
  • ΚΟΛΟΒΕΤΣΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
    86'
  • 82'
    ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ
    Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με σουτ του Γιακουμάκη μέσα από την περιοχή που μπλόκαρε ο Διούδης
  • 80'
    ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ - ΒΕΡΝΤΕ
  • 73'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ - ΟΛΙΒΕΪΡΑ
  • ΠΕΡΕΑ
    Ο Περέα ισοφαρίζει με σουτ μέσα από τη μικρή περιοχή
    69'
  • ΜΑΚΕΝΤΑ
    Το 1-2 για τον Παναθηναϊκό με συτρτό διαγώνιο σουτ του Μακέντα
    67'
  • 62'
    ΣΙΜΟΕΣ
  • 52'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Τριπλή ευκαιρία της ΑΕΚ με λόμπα του Ολιβέιρα στο οριζόντιο δοκάρι, κεφαλιά του Βέρντε που απέκρουσε ο Διούδης και νέο σουτ του Ιταλού που μπλόκαρε ο τερματοφύλακας του Παναθηναϊκού
  • ΠΕΡΕΑ - ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ
    46'
  • ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - ΙΝΣΟΥΑ
    46'
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • 46'
    ΣΙΜΑΟ - ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 36'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Κόρνερ του Λιβάια, πρώτη κεφαλιά Μάνταλου και ο Ολιβέιρα στο δεύτερο δοκάρι μπαίνει με τη μπάλα στα δίχτυα!
  • 35'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Μεγάλη απόκρουση Διούδη σε τετ α τετ με τον Ολιβέιρα
  • 31'
    ΜΠΑΡΚΑΣ
    Μεγάλη απόκρουση Μπάρκα σε σουτ του Χατζηγιοβάνη
  • ΙΝΣΟΥΑ
    23'
  • 18'
    ΜΠΑΚΑΚΗΣ
    ΓΚΟΟΟΟΛ!!! Η ΑΕΚ μπροστά στο σκορ με μια άπιαστη βολίδα του Μιχάλη Μπακάκη λίγο μέσα από τη μεγάλη περιοχή!