MENU

ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΣΠΟΡΑΡ (45') ΑΪΤΟΡ (43')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 1 90' + 14' 11/9/2022 Γήπεδο «Απόστολος Νικολαΐδης» SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΓΚΕΟΡΓΚΙ ΚΑΜΠΑΚΟΦ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) Βοηθοί:  ΜΑΡΤΙΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΦ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) ΝΤΙΓΙΑΝ ΒΑΛΚΟΦ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) Τέταρτος Διαιτητής: ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

2 - 1
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ - ΠΑΛΑΣΙΟΣ
    90'
  • 90'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Νέα μεγάλη απόκρουση Στάνκοβιτς σε τετ α τετ με τον Παλάσιος από πλάγια αριστερά
  • 85'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Σουτ του Παλάσιος αποκρούεται από Στάνκοβιτς και οριζόντιο δοκάρι
  • ΜΠΕΡΝΑΡ - ΑΪΤΟΡ
    78'
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ - ΦΑΝ ΒΕΕΡΤ
    77'
  • 77'
    ΦΑΝ ΒΕΕΡΤ - ΑΡΑΟΥΧO
  • ΒΕΡΜΠΙΤΣ - ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ
    74'
  • 72'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Γύρισμα Αμραμπατ από τα δεξιά στον Αραούχο που δεν βρίσκει τη μπάλα όπως θέλει και σουτάρει από καλή θέση ψηλά άουτ
  • ΑΪΤΟΡ
    Δοκάρι σε σουτ του Αϊτόρ μέσα από την περιοχή
    61'
  • 58'
    ΜΟΧΑΜΑΝΤΙ - ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
  • 58'
    ΕΛΙΑΣΟΝ - ΓΚΑΤΣΙΝΟΒΙΤΣ
  • 57'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ - ΓΙΟΝΣΟΝ
  • 57'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • ΤΣΕΡΙΝ
    56'
  • 55'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Δύσκολη απόκρουση Μπρινιόλι στη δεξιά του γωνία σε σουτ του Αραούχο μέσα από την περιοχή
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • ΣΠΟΡΑΡ
    Ο Σπόραρ κάνει το 1-1 με πέναλτι
    45'
  • 45'
    ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
  • ΑΪΤΟΡ
    Νέο πέναλτι-ανακάλυψη για τον Παναθηναϊκό σε μαρκάρισμα του Λιβάι στον Γκανέα εκτος περιχοχής!
    45'
  • ΑΪΤΟΡ
    Ο Αϊτόρ κάνει το 1-1 με πέναλτι
    43'
  • 42'
    ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
  • 41'
    ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
    Μετά από (ανύπσρκτο) κόρνερ του Παναθηναϊκού, ο Σπόραρ σπρώχνει με τα χέρια στην πλάτη τον Χατζισαφί και πιάνει κεφαλιά που χτυπάει στο χέρι του παίκτη της ΑΕΚ, για να δώσει πέναλτι ο Καμπάκοφ και να συμφωνήσει ο VAR!
  • ΜΠΡΙΝΙΟΛΙ
    37'
  • 37'
    ΠΙΝΕΔΑ
    Αδιανόητη κίτρινη κάρτα στον Πινέδα επειδή... πανηγύρισε το γκολ που πέτυχε
  • 36'
    ΠΙΝΕΔΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Από μια επίθεση που ξεκίνησε με κλέψιμο του Γκατσίνοβιτς, ο Αραούχος έγινε κάτοχος από τα αριστερά και βρήκε τον Πινέδα που άδειασε μαεστρικά τον Πούγγουρα και με πλασέ έκανε το 0-1
  • 29'
    ΓΚΑΤΣΙΝΟΒΙΤΣ
    Σουτ του Γκατσίνοβιτς πάνω από τα δοκάρια
  • ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ
    Κόρνερ Τσέριν από τα αριστερά, κεφαλιά Κουρμπέλη στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα άουτ