MENU

ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΟΚ
ΚΟΥΡΤΙΤΣ (79') ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ (42')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 0 90' + 8' 26/9/2021 Γήπεδο Τούμπας SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΠΑΟΛΟ ΒΑΛΕΡΙ (ΙΤΑΛΙΑ) Βοηθοί:  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
AEK

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΟΚ
2 - 0
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΕΣΙΤΙ
    90'
  • ΛΥΡΑΤΖΗΣ - ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
    90'
  • ΜΙΤΡΙΤΣΑ - ΜΟΥΡΓΚ
    90'
  • ΑΚΠΟΜ - ΣΒΙΝΤΕΡΣΚΙ
    90'
  • ΣΒΙΝΤΕΡΣΚΙ
    86'
  • 86'
    ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ - ΣΙΜΟΕΣ
  • 86'
    ΣΙΜΟΕΣ - ΓΚΑΡΣΙΑ
  • 83'
    ΜΟΧΑΜΑΝΤΙ
    Ο Μοχαμάντι σκοράρει μετά από πάσα του Λιβάι, όμως το γκολ δεν θα μετρήσει, αφού ο Ανσαριφαρντ είναι σε θέση οφσάιντ
  • 80'
    ΛΕ ΤΑΛΕΚ
  • ΚΟΥΡΤΙΤΣ
    Ο Κούρτιτς σκοράρει με πέναλτι για τον ΠΑΟΚ και κάνει το 2-0
    79'
  • ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
    Πέναλτι του Μισελέν στον Μπίσεσβαρ
    77'
  • 75'
    ΜΟΧΑΜΑΝΤΙ - ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
  • ΕΣΙΤΙ - ΣΒΑΜΠ
    75'
  • ΜΟΥΡΓΚ - ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ
    75'
  • ΖΙΒΚΟΒΙΤΣ
    71'
  • 68'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
    Μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Ανσαριφάρντ που πήρε την πάσα από τον Τσούμπερ αλλά δεν μπόρεσε να πλασάρει τον Πασχαλάκη
  • 64'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
  • 60'
    ΣΑΚΧΟΦ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • 60'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΓΕΒΤΙΤΣ
  • 57'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    Γυριστό σουτ του Σιμάνσκι μέσα από την περιοχή, η μπάλα σταμάτησε στο πρόσωπο του Μιχαηλίδη
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ
    Το 1-0 για τον ΠΑΟΚ με το συρτό σουτ του Μπίσεσβαρ μέσα την περιοχή
    42'
  • 40'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Καλή στιγμή για την ΑΕΚ με το διαγώνιο σουτ του Αραούχο μέσα από την περιοχή που μπλόκαρε ο Πασχαλάκης
  • ΦΕΡΕΪΡΑ
    39'
  • 29'
    ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ
    Πολύ δύσκολη απόκρουση του Στάνκοβιτς σε σουτ του Αουγκούστο από πολύ καλή θέση
  • 28'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Ο Γέβτιτς εκτέλεσε κόρνερ και ο Αραούχο έπιασε κεφαλιά από καλή θέση αλλά δεν ήταν δυνατή και ο Πασχαλάκης μπλόκαρε
  • 9'
    ΓΕΒΤΙΤΣ
    Μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Γέβτιτς που πήρε έξοχη κάθετη πάσα από τον Αραούχο αλλά έστειλε την μπάλα ψηλά άουτ με κακό τελείωμα