ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΟΚ
ΤΣΟΛΑΚ (27')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 1 90' + 7' 1/5/2022 Γήπεδο Τούμπας PLAY-OFF 2021-22 Διαιτητής: ΓΚΕΟΡΓΚΙ ΚΑΜΠΑΚΟΦ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) Βοηθοί:  ΜΑΡΤΙΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΦ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) ΝΤΙΓΙΑΝ ΒΑΛΚΟΦ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) Τέταρτος Διαιτητής: ΤΑΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΟΚ
1 - 1
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 90'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ - ΑΜΡΑΜΠΑΤ
  • 87'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ
  • 86'
    ΦΡΑΝΣΟΝ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 84'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Σουτ του Ολιβέιρα στη συμβολή των δοκαριών
  • ΑΚΠΟΜ - ΜΙΤΡΙΤΣΑ
    82'
  • ΟΛΙΒΕΪΡΑ - ΤΣΟΛΑΚ
    82'
  • ΣΑΣΤΡΕ
    81'
  • ΚΟΥΡΤΙΤΣ - ΣΟΑΡΕΣ
    74'
  • 73'
    ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
  • 72'
    ΜΗΤΟΓΛΟΥ
  • ΛΥΡΑΤΖΗΣ - ΤΕΪΛΟΡ
    68'
  • 67'
    ΚΡΙΧΟΒΙΑΚ
  • 61'
    ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
  • ΜΙΤΡΙΤΣΑ
    58'
  • 52'
    Μετά από κόρνερ του ΠΑΟΚ, ο Ζίβκοβιτς κάνει μια προβολή εξ επαφής, όμως ο Στάνκοβιτς αποκρούει και σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει τη μπάλα
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • ΙΝΓΚΑΣΟΝ - ΒΑΡΕΛΑ
    45'
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
    Κόρνερ του Αμραμπατ, κεφαλιά του Τζαβέλλα και άουτ
  • 42'
    ΡΟΤΑ
  • 39'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Αμραμπατ να στέλνει τη μπάλα άουτ από τη μικρή περιοχή μετά την αρχική απόκρουση του Πασχαλάκη σε κεφαλιά του Μάνταλου
  • 34'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Σιμάνσκι που παίρνει την πάσα από τον Χατζισαφί και σουτάρει από ιδανική θέση, για να εκτρέψει την πορεία της μπάλας με το σώμα του ο Μιχάι!
  • ΤΣΟΛΑΚ
    Ο Αντόνιο Τσόλακ παίρνει την πάσα από τον Μουργκ και ισοφαρίζει με σουτ μέσα από την περιοχή
    27'
  • 20'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Ο Άμραμπατ έκανε ωραία κούρσα, έπαιξε εξαιρετικά κάθετα για τον Γκαρσία, όμως αυτός φτάνοντας κοντά στο τέρμα γλίστρησε μέσα στην περιοχή
  • 15'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Εκπληκτικό γκολ του Νόρντιν Αμραμπατ με δεξί βολέ μέσα από την περιοχή μετά την ωραία ατομική προσπάθεια από τα αριστερά και «κόψιμο» στον Κριχόβιακ που πάσαρε ιδανικά στον σκόρερ
  • ΤΣΟΛΑΚ
    Ο Τσόλακ έχει κοντρολάρει τη μπάλα πριν στείλει τη μπάλα στα δίχτυα και το γκολ ακυρώνεται μέαω VAR