ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΡΙΝΕΡ (79')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 3 90' + 15' 24/10/2021 Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ Βοηθοί:  ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
1 - 3
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 90'
    ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 1-3 για την ΑΕΚ με τον Εχσάν Χατζισαφί μετά από αντεπίθεση και ασίστ του Στίβεν Τσούμπερ
  • 90'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Ο Λιβάι Γκαρσία αποχωρεί από τον αγωνιστικό χώρο με κολάρο μετά από διακοπή 4 λεπτών, καθώς είχε μία άσχημη πτώση στο 90+4
  • Αποβολή του προπονητή του Βόλου Γκιγιέρμο Αμπασκάλ από τον πάγκο του Βόλου
    90'
  • 90'
    ΧΑΤΖΙΣΑΦΙ - ΑΜΡΑΜΠΑΤ
  • 86'
    ΛΕ ΤΑΛΕΚ
  • 81'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Ο Λιβάι Γκαρσία στέλνει τη μπάλα με αριστερό σουτ στο δεξί δοκάρι
  • ΡΙΝΕΡ
    Σουτ του Ρίνερ, η μπάλα κοντράρει στο κεφάλι του Βράνιες και αλλάζει πορεία για να καταλήξει στα δίχτυα της ΑΕΚ
    79'
  • 77'
    ΣΑΚΧΟΦ - ΣΙΜΟΕΣ
  • ΝΙΝΗΣ - ΜΠΑΡΙΕΝΤΟΣ
    77'
  • ΡΟΣΕΡΟ - ΡΕΓΚΑΤΕΝ
    68'
  • 66'
    ΓΚΑΡΣΙΑ - ΛΕ ΤΑΛΕΚ
  • 66'
    ΛΕ ΤΑΛΕΚ - ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
  • 63'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 62'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ
    Σωτήρια επέμβαση Κλέιμαν σε τετ α τετ με τον Αμραμπατ μετά από αντεπίθεση
  • 61'
    ΣΙΜΟΕΣ
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! O Ανσαριφάρντ βγάζει στον κενό ζχώρο τον Αμραμπατ που ανατρέπεται από τον Κλέιμαν αλλά προλαβαίνει να κάνει την πάσα στον Τσούμπερ που σημειώνει το δεύτερο γκολ της ΑΕΚ!
  • 45'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
  • ΡΙΝΕΡ - ΠΟΥΡΙΤΑ
    45'
  • ΓΚΡΙΛΟ
    43'
  • ΦΕΡΑΡΙ
    43'
  • 42'
    ΑΝΣΑΡΙΦΑΡΝΤ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Εξαιρετική προσπάθεια και σέντρα του Τσούμπερ από τα αριστερά, γκολ ο Καρίμ με σουτ μέσα από την περιοχή