NEA \\

Super League K15: Ατρόμητος-ΑΕΚ 3-0 \\

NEA \\  11/12/2021
Η ομάδα Κ15 της ΑΕΚ ηττήθηκε 3-0 από την αντίστοιχη του Ατρομήτου στο γήπεδο της Χωράφας στο Περιστέρι, σε αγώνα για την 10η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ15 της Super League 2021-22.

Ο Ατρόμητος πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων από το πρώτο ημίχρονο με τα τέρματα των Σέχου στο 17' και του Κοκκοριά στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου (40+1'). Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε πέντε λεπτά πριν τη λήξη (75') με γκολ του Μάνδαλου Η ΑΕΚ παραμένει στην 4η θέση της βαθμολογίας και συνεχίζει την προσπάθειά της για πρόκριση στα play-off.

ΑΕΚ (Ιβάν Νεντέλκοβιτς): Πολυχρονόπουλος, Κολυφέτης (55' Σαχινίδης) Ψυρόπουλος, Παλαιολόγος, Μαρκόπουλος, Ντάνι, Παναγιωτόπουλος, Σαρρής (65' Λάμπρου) Ψυχογιός (65' Ζούλιας) Κλάψας, Πεχλιβανίδης.