Για να δείτε το site desktop μορφή, πατήστε το κουμπί "Δείτε το site σε desktop μορφή" στο τέλος της σελίδας.OK

ΑΕΚ Β \\


ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ
ΤΙΜ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΠΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΟΦΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΗΣ
ΠΡΟΠ. ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ
ΙΑΤΡΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ
ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ ΣΥΜΕΩΝ ΔΩΡΙΑΔΗΣ, ΑΛΕΞΗΣ ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΙΤΣΑΣ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
Α.Φ.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ
ΧΩΡΑ
39 ΓΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ 23/1/1999 ΕΛΛΑΔΑ
81 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ 19/2/2003 ΕΛΛΑΔΑ 
34 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 3/3/2001 ΕΛΛΑΔΑ 
45 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 28/2/2002 ΕΛΛΑΔΑ 
18 ΠΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ
12/5/1998 ΕΛΛΑΔΑ
92 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 29/1/2000 ΕΛΛΑΔΑ
48 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ
12/10/2004 ΕΛΛΑΔΑ 
42 ΝΤΑΪΚΟ ΑΪΝΤΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 28/10/2002 ΑΛΒΑΝΙΑ 
67 ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 23/12/2003 ΕΛΛΑΔΑ 
40 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ 17/7/2003 ΕΛΛΑΔΑ 
71 ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΟΣ
27/1/2000 ΚΥΠΡΟΣ
76 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΟΣ 20/6/2002 ΕΛΛΑΔΑ
80 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΕΣΟΣ 13/8/1998 ΕΛΛΑΔΑ
52 ΠΙΤΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΟΣ 30/11/2004 ΕΛΛΑΔΑ
46 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΣΟΣ
17/7/2001 ΕΛΛΑΔΑ
86 ΤΣΙΟΚΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΕΣΟΣ
8/8/2003 ΕΛΛΑΔΑ
  ΛΕΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΟΣ
19/12/2003 ΕΛΛΑΔΑ 
44 ΣΑΜΠΑΝΑΤΖΟΒΙΤΣ ΑΝΕΛ ΜΕΣΟΣ
24/5/1999 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
69 ΠΑΠΑ ΛΑΕΡΤ ΜΕΣΟΣ 22/1/2003 ΑΛΒΑΝΙΑ
66 ΓΕΩΡΓΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΣΟΣ 21/8/2003 ΕΛΛΑΔΑ
33 ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΟΣ 14/8/2005 ΕΛΛΑΔΑ 
  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ  ΜΕΣΟΣ 22/4/2002 ΚΥΠΡΟΣ 
97 ΓΚΑΡΣΙA TZOYNTΑ
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ
24/10/2000 ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ-ΤΟΜΠΑΓΚΟ
82 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 6/4/2001 ΕΛΛΑΔΑ 
43 ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ
24/11/2004 ΕΛΛΑΔΑ
35 ΚΟΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ
9/2/2002 ΕΛΛΑΔΑ
72 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ
29/1/2003 ΕΛΛΑΔΑ
70 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ 20/9/2000 ΕΛΛΑΔΑ


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΕΚ Β ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2

1η αγων: Απόλλων Σμύρνης-ΑEK Β
2η αγων: ΑΕΚ Β-Διαγόρας
3η αγων: Αιγάλεω-ΑEK Β
4η αγων: ΑΕΚ Β-Εργοτέλης
5η αγων: Καλλιθέα-ΑEK Β
6η αγων: ΑΕΚ Β-Προοδευτική
7η αγων: ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΚ
8η αγων: ΑΕΚ Β-Κηφισιά
9η αγων: Ρεπό
10η αγων: Ηρόδοτος-ΑEK Β
11η αγων: ΑΕΚ Β-Ολυμπιακός Β
12η αγων: Παναχαϊκή-AEΚ Β
13η αγων: ΑΕΚ Β-Χανιά
14η αγων: Επισκοπή-ΑEK Β
15η αγων: ΑΕΚ Β-Καλαμάτα
16η αγων: ΑΕΚ Β-Απόλλων Σμύρνης
17η αγων: Διαγόρας-ΑEK Β
18η αγων: ΑΕΚ Β-Αιγάλεω
19η αγων: Εργοτέλης-ΑEK Β
20η αγων: ΑΕΚ Β-Καλλιθέα
21η αγων: Προοδευτική-AEK Β
22η αγων: ΑΕΚ Β-Ιεράπετρα
23η αγων: Κηφισιά-ΑEK Β
24η αγων: Ρεπό
25η αγων: ΑΕΚ Β-Ηρόδοτος
26η αγων: Ολυμπιακός Β-ΑEK Β
27η αγων: ΑΕΚ Β-Παναχαϊκή
28η αγων: Χανιά-ΑEK Β
29η αγων: ΑΕΚ Β-Επισκοπή
30η αγων: Καλαμάτα-ΑEK Β