ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 1 90' + 10' 7/6/2020 OAKA PLAY-OFF 2019-20 Διαιτητής: ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΖΗΛΟΣ Βοηθοί:  ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΧΑΣΑΝ ΚΟΥΛΑ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΜΑΚΕΝΤΑ (65')

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

AEK
1 - 1
  • ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
    90'
  • ΑΡΑΟΥΧΟ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    87'
  • ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο που δεν μπόρεσε να σκοράρει με κεφαλιά από κοντά
    84'
  • 77'
    ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - ΔΩΝΗΣ
  • 77'
    ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ - ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΗΣ
  • ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ - ΒΕΡΝΤΕ
    75'
  • 75'
    ΙΝΣΟΥΑ
  • ΛΙΒΑΪΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Μάρκο Λιβάια ισοφαρίζει με συρτό σουτ από πλάγια αριστερά, παρά την πίεση του Γιόχανσον!
    75'
  • 68'
    ΑΝΟΥΑΡ - ΖΑΧΙΝΤ
  • ΟΛΙΒΕΪΡΑ - ΣΙΜΟΕΣ
    67'
  • 65'
    ΜΑΚΕΝΤΑ
    ΓΚΟΛ! Ο Φεντερίκο Μακέντα ανοίγει το σκορ με πλασέ μέσα από την περιοχή
  • ΛΟΠΕΣ
    Καλό σουτ του Λόπες έξω από την περιοχή φεύγει άουτ
    61'
  • 60'
    ΝΑΓΚΙ - ΑΓΙΟΥΜΠ
  • ΣΙΜΟΕΣ
    51'
  • ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
    46'
  • ΗΜΙΧΡΟΝΟ
    45'
  • ΜΠΑΡΚΑΣ
    Ο Μπάρκας μπλοκάρει εύκολα κεφαλιά του Ινσούα
    43'
  • ΛΟΠΕΣ
    42'
  • 32'
    ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ
  • ΒΕΡΝΤΕ
    Ο Βέρντε εκτελεί απευθείας ένα φάουλ από δεξιά, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών
    4'
  • Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα του COVID-19 από τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων αλλά και συμβολικό γονάτισμα κατά του ρατσισμού στη μνήμη του Τζορτζ Φλόιντ, μετά από σχετική πρόταση που κατέθεσε η ΠΑΕ ΑΕΚ και αποδέχθηκε η Super League