ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΚΑΜΑ (29')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 4 90' + 7' 5/7/2020 Γήπεδο «Κλεάνθης Βικελίδης» PLAY-OFF 2019-20 Διαιτητής: ΑΛΕΞΕΪ ΚΟΥΛΜΠΑΚΟΦ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) Βοηθοί:  ΝΤΜΙΤΡΙ ΖΟΥΚ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) ΑΛΕΪ ΜΑΣΛΙΑΝΚΑ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) Τέταρτος Διαιτητής: ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

1 - 4
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 90'
    ΛΟΠΕΣ
    Αουτ έφυγε το διαγώνιο σουτ του Λόπες
  • 84'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Ο Ντάμιαν Σιμάνσκι σκοράρει από πολύ κοντα μετά από διαγώνιο σουτ του Παουλίνιο
  • 81'
    ΣΑΜΠΑΝΑΤΖΟΒΙΤΣ - ΣΙΜΟΕΣ
  • 81'
    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΤΣΙΓΚΡΙΝΣΚΙ
  • ΜΠΑΚΟΥΤΣΗΣ - ΣΑΣΑ
    76'
  • 73'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ - ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 73'
    ΑΡΑΟΥΧΟ - ΟΛΙΒΕΪΡΑ
  • 62'
    ΣΙΜΟΕΣ
    ΓΚΟΟΛ!!! Σουτ του Αντρέ Σιμόες έξω από την περιοχή, κόντρα στον Σάσα και 1-3!
  • 61'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ - ΒΕΡΝΤΕ
  • 61'
    ΒΕΡΝΤΕ
    Μεγάλη ευκαιρία αλλά κακό τελείωμα από τον Βέρντε
  • ΜΑΤΙΓΙΑ
    55'
  • 55'
    ΛΟΠΕΣ
  • 52'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Νέλσον Ολιβέιρα και πάλι με άψογο πλασέ μετά από τέλεια ασίστ του Μάνταλου στην αντεπίθεση
  • 49'
    ΟΛΙΒΕΪΡΑ
    Νέα απόκρουση Κουέστα σε σουτ του Ολιβέιρα μέσα από την περιοχή
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 44'
    ΚΡΙΣΤΙΤΣΙΤΣ
    Νέα απόκρουση Κουέστα σε τετ α τετ με Κρίστισιτς! Τέσσερις ευκαιρίες σε δύο λεπτά για την ΑΕΚ!
  • 44'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Κεφαλιά του Μάνταλου άουτ
  • 43'
    ΣΒΑΡΝΑΣ
    Κεφαλιά του Σβάρνα αποκρούει ο Κουέστα
  • 42'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Κεφαλιά του Μάνταλου αποκρούει ο Κουέστα
  • ΓΚΑΜΑ
    ΓΚΟΛ! Ισοφαρίζει ο Αρης με συρτό σουτ του Μπρούνο Γκάμα που κόντραρε στον Τσιγκρίνσκι και ξεγέλασε τον Μπάρκα