MENU

ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΑΡΗΣ
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 0 - 2 90' + 7' 9/10/2022 Γήπεδο «Κλεάνθης Βικελίδης» SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΓΟΥΣΤΑΒΟ ΚΟΡΕΪΑ (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ) Βοηθοί:  ΤΙΑΓΚΟ ΚΟΣΤΑ (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ) ΠΑΟΥΛΟ ΜΠΡΑΣ (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ) Τέταρτος Διαιτητής: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΑΡΗΣ
0 - 2
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 90'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    Καλό σουτ του Μάνταλου έξω από την περιοχή μπλοκάρει ο Κουέστα.
  • 90'
    ΓΙΟΝΣΟΝ - ΠΙΝΕΔΑ
  • 90'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ - ΓΚΑΡΣΙΑ
  • ΚΑΜΑΤΣΟ - ΓΚΑΡΘΙΑ
    82'
  • 81'
    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
  • 80'
    ΑΜΡΑΜΠΑΤ - ΕΛΙΑΣΟΝ
  • 80'
    ΤΣΟΥΜΠΕΡ - ΓΚΑΤΣΙΝΟΒΙΤΣ
  • 75'
    ΓΚΑΤΣΙΝΟΒΙΤΣ
    Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τη σέντρα του Λιβάι στο δεύτερο δοκάρι, την κεφαλιά του Γκατσίνοβιτς και την απόκρουση του Κουέστα
  • ΣΕΪΚ - ΙΤΟΥΡΜΠΕ
    66'
  • ΠΑΛΜΑ - ΓΚΑΡΣΙΑ
    66'
  • ΖΕΡΒΙΝΙΟ - ΓΚΡΕΪ
    57'
  • ΟΝΤΟΥΜΠΑΓΙΟ - ΕΜΠΑΚΑΤΑ
    57'
  • 54'
    ΑΡΑΟΥΧO
  • 50'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Η ΑΕΚ πιέζει ψηλά, ο Αραούχο γίνεται κάτοχος και τη σωστή στιγμή δίνει την μπάλα στον Λιβάι που πλασάρει τον Κουέστα
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 37'
    ΓΚΑΡΣΙΑ
    Νέα τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ, καθώς ο Γκαρσία περνάει τον Κουέστα και πλασάρει στην κενή εστία, αλλά ο Μαζικού προλαβαίνει τη μπάλα πριν περάσει τη γραμμή
  • 30'
    ΑΡΑΟΥΧO
    Αδιανόητη χαμένη ευκαιρία από τον Αραούχο που με πεσμένο τον Κουέστα και σε κενή εστία σουτάρει άουτ!
  • 28'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Το 0-1 για την ΑΕΚ με την κεφαλιά του Σιμάνσκι στο δεύτερο δοκάρι μετά από εκτέλεση φάουλ του Γκατσίνοβιτς
  • 26'
    ΡΟΤΑ
    Νέα μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με το σουτ του Ρότα μέσα από την περιοχή που έφυγε ψηλά άουτ
  • 25'
    Πολύ καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ μετά από αντεπίθεση και πάσα του Λιβάι στον Γκατσίνοβιτς που σούταρε μέσα από την περιοχή για να μπλοκάρει ο Κουέστα