ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΟΚ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (84') ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΣ (64')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2 - 1 90' + 11' 23/9/2015 Γήπεδο Τούμπας SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΤΑΣΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Βοηθοί:  ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΠΑΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΠΑΟΚ
2 - 1
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • 90'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    μεγάλη ευκαιρία με κεφαλιά του Μάνταλου που απέκρουσε ο Ολσεν
  • 90'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
  • 90'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ
    μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ καθώς το σουτ του Μάνταλου κοντράρεται και φεύγει κόρνερ
  • ΜΑΛΕΖΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
    89'
  • ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
    86'
  • ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
    ο Αθανασιάδης αξιοποιεί το πέναλτι που κέρδισε ο Τζιόλης από τον Σοϊλέδη
    84'
  • 77'
    ΣΙΜΟΕΣ
    ο Κάτσε ανατρέπει τον Σιμόες στην περιοχή του ΠΑΟΚ, αλλά ο Σιδηρόπουλος δεν δίνει το πέναλτι
  • 76'
    ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΚΟΓΛΟΥ
  • ΜΠΕΡΜΠΑΤΟΦ
    καλή ευκαιρία έχασε ο Μπερμπάτοφ που πλάσαρε άουτ
    75'
  • 68'
    ΣΙΜΟΕΣ
  • 67'
    ΜΑΝΤΑΛΟΣ - ΜΠΟΥΟΝΑΝΟΤΕ
  • ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΣ
    το 1-1 με τον Ροντρίγκεζ με σουτ μετά από κόντρα στον Κολοβέτσιο σε αρχικό σουτ του Μακ
    64'
  • ΜΠΕΡΜΠΑΤΟΦ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
    59'
  • ΤΖΙΟΛΗΣ
    58'
  • 56'
    ΜΠΑΡΜΠΟΣΑ - ΒΑΡΓΚΑΣ
    κακή εκτέλεση από τον Αθανασιάδη και μεγάλη χαμένη ευκαιρία με κεφαλιά
    50'
  • 47'
    ΑΡΑΒΙΔΗΣ
    το 0-1 με κεφαλιά του Αραβίδη που τον βρήκε ιδανικά με εκτέλεση φάουλ ο Βάργκας στην πλάτη της άμυνας
  • ΚΑΤΣΕ - ΣΑΜΠΟ
    46'
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΜΠΑΡΟΧΑ
    ο Μπαρόχα σώζει την ΑΕΚ σε τετ α τετ με τον Μακ
  • 45'
    ΜΠΑΡΟΧΑ
    νέα επέμβαση του Μπαρόχα σε προσπάθεια του Ροντρίγκες
  • 43'
    ΜΠΟΥΟΝΑΝΟΤΕ
  • 39'
    ΒΑΡΓΚΑΣ
  • 36'
    ΜΠΑΡΟΧΑ
    ατομική προσπάθεια και σουτ του Πέλκα στα χέρια του Μπαρόχα
  • 28'
    ΜΠΑΡΟΧΑ
    απόκρουση του Μπαρόχα σε σουτ του Ροντρίγκεζ και νέο σουτ του Μακ άουτ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
    26'
    ο Μακ σουτάρει από καλή θέση άουτ μετά από ατομική προσπάθεια
    20'
  • 18'
    ΒΑΡΓΚΑΣ
    ο Βάργκας σούταρε άουτ μετά από κόρνερ του Μπουονανότε και αρχική απόκρουση του Ολσεν