ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΓΚΟΥΑΡΟΤΣΕΝΑ (89')
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1 - 3 90' + 5' 22/1/2020 Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου SUPER LEAGUE Διαιτητής: ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Βοηθοί:  ΧΑΣΑΝ ΚΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Τέταρτος Διαιτητής: ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ

ΠΟΡΕΙΑ ΑΓΩΝΑ \\

0' 15' 30' HM. 60' 75' 90'

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ \\

ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
1 - 3
AEK
  • 90'
    ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
  • ΓΚΟΥΑΡΟΤΣΕΝΑ
    Το 1-3 με κεφαλιά του Ικερ Γκουαροτσένα
    89'
  • 86'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    Σουτ του Αλμπάνη από καλή θέση φεύγει λίγο άουτ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
    85'
  • 84'
    ΣΒΑΡΝΑΣ
  • 81'
    ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΡΑΝΙΕΣ
  • 79'
    ΜΠΟΤΟΣ - ΣΙΜΑΝΣΚΙ
  • ΓΕΝΤΡΙΣΕΚ - ΦΕΡΑΡΙ
    66'
  • 65'
    ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ
    Μεγάλη ευκαιρία του Ντέλετιτς που σουτάρει άουτ από ιδανική θέση μετά από αντεπίθεση και ασίστ του Σιμάνσκι
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
    63'
  • 61'
    ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ - ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ
  • 60'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    Οριακά οφσάιντ ο Αλμπάνης, το γκολ του δεν θα μετρήσει
  • 52'
    ΚΛΩΝΑΡΙΔΗΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Νέα αντεπίθεση της ΑΕΚ και το 0-3 από ασίστ του Ελντερ Λόπες και σουτ του Κλωναρίδη
  • ΤΟΡΕΣ - ΡΑΦΑΕΛ
    46'
  • 46'
    ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
  • 45'
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ
  • 45'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    Απόκρουση Γκαραβέλη σε σουτ του Αλμπάνη
  • ΡΑΦΑΕΛ
    44'
  • 31'
    ΣΙΜΑΝΣΚΙ
    Ο Νταμιάν Σιμάνσκι ανατρέπεται μέσα στην περιοχή από τον Δημόπουλο, αλλά ο διαιτητής συμβουλεύεται το VAR και δεν καταλογίζει το πέναλτι
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΚΑΝΤΑΜΟΥΡΟ
    26'
  • 25'
    ΑΛΜΠΑΝΗΣ
    ΓΚΟΟΟΛ!!! Γρήγορη αντεπίθεση της ΑΕΚ και από την τελική πάσα του Βίκτωρα Κλωναρίδη ο Χρήστος Αλμπάνης κάνει το 0-2